TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste reeks van de docusoap was afgelopen voorjaar te zien.
De docusoap gaat over Mitchel die werkt als stadsbeheerder in Rotterdam. Enthousiast vertelt hij over zijn werkzaamheden en wordt hij ook gevolgd op werk en thuis. De kijkcijfers waren niet om over naar huis te schrijven, maar online werden mensen wel enthousiast van het programma.
Die populariteit kan Mitchel wel begrijpen. "Ik denk dat dat komt door het stukje luchtigheid, de puurheid en eerlijkheid. En ook wel een stukje positiviteit waar Nederland misschien wel op zat te wachten. Wij hebben het echt gemaakt vanuit de uitvoering en laten zien dat het werk dat wij doen heel belangrijk is. En dat wordt soms als normaal ervaren en dat is soms wel eens jammer. Dus het op de kaart zetten van die club, van medewerkers, collega's, dat vind ik heel leuk om te mogen doen."
Mitchel begon met vloggen over zijn werkzaamheden. Onder meer met een sneeuwvlog werd hij heel bekend. Ook tijdens de corona-tijd konden mensen zijn positiviteit wel gebruiken. "Ik ben begonnen met een klein lensje, m'n eigen telefoon. Als er dan een producent op de lijn komt, dat is natuurlijk extra mooi. Ik heb altijd een missie gehad om te laten zien wat we doen en die is wel geslaagd."
Partnerbijdrage
Fans van komedie kunnen hun hart ophalen, want The Neighborhood is terug. Het zesde seizoen maakt op maandag 7 april 2025 om 21:00 uur zijn opwachting op Comedy Central.
Dit programma vervangt Denkend aan Vlaanderen op zondagavond op NPO1
08:58Nieuw seizoen De Verraders op komst: deze BN'ers doen mee
08:26De TV van gisteren: André en Janny nemen afscheid van Vlaanderen
08:06Thriller in Miljoenenjacht: Henk wint toch nog bijna een ton
06:47Vanavond op TV: Strijders, Chateau Meiland: La dolce vita, Shazam! Fury of the Gods