TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marianne van Wijnkoop is afgelopen weekend overleden. Ze overleed in een Amsterdamse hospice en is 76 jaar geworden.
Marianne was bij het grote publiek bekend als jurylid van X Factor, waar ze het eerste seizoen (2005-2006) naast Henkjan Smits en Henk Temming zat, maar ze was ook actrice en casting director. Ze ontdekte onder andere Chantal Janzen, Mariska van Kolck en Danny de Munk.
Van Wijnkoop kwakkelde al jaren met haar gezondheid, maar dit jaar werd er kanker bij haar geconstateerd. Daar is ze dit weekend ook aan overleden.
Volgens De Telegraaf bezocht acteur Frans Mulder haar de afgelopen weken nog regelmatig. "Afgelopen vrijdag nog. Ze zei toen: ‘Ik geloof dat het nu mijn tijd is!’ Marianne is vredig ingeslapen."
Vandaag Inside-kijkers maken zich zorgen om afwezige Johan Derksen
06:47Vanavond op TV: Zwarte zwanen, De slechtste chauffeur van Nederland, The Marksman
18:53Luuk Ikink geeft uitsluitsel over toekomst bij RTL Boulevard
15:39Dit vindt Maarten van Rossem van zijn De Slimste Mens-opvolger
14:29Edson da Graça vindt eerste Expeditie-dagen waanzinnig