TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Roberta, de minnares van de rijke Ernesto pleegt zelfmoord en Ernesto zelf moet naar de gevangenis omdat Roberto fraude heeft gepleegd in zijn naam. Dat is het startpunt van deze zwarte komedie. Natuurlijk volgen er nog heel veel plottwists. La Casa de Las Flores is niet alleen heel vermakelijk, de serie ziet er ook nog eens heel goed uit. Als je de serie af hebt, kun je ook nog even kijken naar de driedelige spin-off La Casa de las Flores: The Funeral.
De eerste Spaanstalige original op Netflix waarin een broer en zus een worstelend voetbalteam erven waarna ze de strijd aangaan om de leiding. Dit is een serie die je heerlijk kan bingen.
Kate del Castillo was eerder al te zien in de populaire misdaadreeks La Reina del Sur (die gedeeltelijk op Netflix te zien is), in Ingobernable, out in 2017, speelt ze de First Lady van Mexico die ernstige twijfels heeft of haar echtgenoot wel capabel genoeg is om het land te leiden.
Zoals veel andere telenovelas begint Toy Boy met een hoofdpersoon die wordt vrijgelaten uit de gevangenis om daarna wraak te nemen op de mensen die hem daar geheel onterecht weggestopt hadden. Maar eerst gaat Hugo terug naar zijn oude werkplek, een striptent. Toy Boy zit dan ook vol met aantrekkelijke mannen die de hele tijd hun kleren uittrekken.
Hier is ie volledig onbekend maar Luis Miguel is een van de populairste Latijns-Amerikaanse zangers aller tijden. Deze biografische serie laat zien hoe dat zo is gekomen. Diego Boneta speelt de muzikant met de bijnaam El Sol de Mexico.
Partnerbijdrage
SBS-weerman voorspelt zonnig begin van de meimaand
12:47Lubach-item over dure boodschappen gaat viral: 'Eerste hit bij RTL'
12:05Gordon blikt terug op Koningsdag: 'Even wuiven naar het volk!'
11:31Even Tot Hier waagt zich aan pauselijke persiflage met Eijk, Eijk Baby
11:18Hans Klok probeerde breuk tussen Geer en Goor te lijmen