TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De jonge programmeur Stefan wil een boek bewerken tot computergame. Zijn keuzes hebben consequenties. Welke dat zijn, bepaal je als kijker zelf.
Een vernieuwend concept: een film waarbij de kijker zelf kan bepalen hoe die afloopt. Netflix experimenteert met dit idee in Bandersnatch, een nieuwe aflevering van Black Mirror, een serie waarin technologie het leven van een mens op zijn kop zet.
Hoofdpersoon in deze aflevering is Stefan, een jongeman die midden jaren 80 de kost verdient als computerprogrammeur. Hij heeft een groot plan: het boek Bandersnatch tot computergame verwerken. De ontwikkeling ervan gaat met de nodige horten en stoten. Hoe groot die horten en stoten zijn, dat bepaal je als kijker zelf.
Black mirror: Bandersnatch staat nu op Netflix.
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden