TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van der Vlugt kondigde zijn deelname aan het programma aan in RTL Boulevard. Hij vertelt in de show dat het hem een te gek avontuur lijkt. "Ik heb de vorige seizoenen gecheckt en dat zag er liefdevol en heel mooi uit. Toen ik werd gevraagd dacht ik wel: is dat wel iets voor mij?"
De 29-jarige tv-maker heeft zijn toezegging gedaan op basis van overleg met zijn vriendinnen. Een leuk concept, vindt hij, maar ook lastig. "Het lijkt me wel heel vervelend dat je zoveel vrouwen naar huis moet sturen." Thomas noemt het bijzonder dat hij uit zoveel vrouwen mag kiezen.
Het geheim voor een succesvolle deelname aan het programma zit 'm volgens de presentator in dicht bij jezelf blijven. "Dan ontstaat er wellicht iets moois." Dat moois moet ontstaan met een vrouw die houdt van avonturen beleven. "Dan kom je thuis en kun je het aan iemand anders vertellen, een band opbouwen en een toekomst opbouwen."
Het nieuwe seizoen van The Bachelor is binnenkort te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Carlo Boszhard neemt presentatie The Floor over van Edson da Graça
10:01De Oranjezondag: 'Muziek Marco Borsato moet weer meer gedraaid worden'
09:57Video: Marco Schuitmaker over deelname Make Up Your Mind: ‘Dit is niks voor mij’
09:39Video: Lieke van Lexmond lijkt terug te keren op tv
09:13Zoektocht naar vakantiehuis Martien start vanavond in Chateau Meiland: La Dolce Vita