TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Sander Verdonk is de producent van de Nederlandse film De Oost (die je kunt zien op Amazon Prime) en hij vertelt over de vele tegenslagen en avonturen die hij beleefde tijdens het maken van deze oorlogsfilm. Maar Sander is ook een fervent kijker op de streamingdiensten. En dus heeft hij veel tips. 25 jaar Foute Vrienden (NPO Plus) bijvoorbeeld, en de Netflix-serie Explained. Maar ook The Night Manager op Amazon Prime en de indrukwekkende documentaire Collective (op NPO Plus).
Irma en Sander keken allebei naar de documentaire Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed (Netflix) en die vonden ze allebei zeer de moeite waard. Irma zag ook de Noorse serie Post Mortem (Netflix), een serie over vampieren maar dan heel anders dan je zou verwachten.
Ferry tipt de serie StartUp (Amazon Prime, Netflix en Videoland) over een upcoming bedrijf in de tech industrie. Sander Kerklaan tipt tot slot de serie met John van den Heuvel De Jacht op de Mocro Maffia op Videoland. En natuurlijk hebben we ook nog de tip van Sylvia.
Luister de nieuwste aflevering van Wat Flix Je Me Nu hier:
Het is 'een rare dag' voor Froukje en Hugo bij Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
10:27Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in