TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als Corries partner Ashley begint aan een transitie van man naar vrouw, belandt ze zelf ook in een proces van verandering. Terwijl Ashley tijdens het traject vooral veel met zichzelf bezig is, voelt Corrie zich tekortgedaan. Ze gaat vragen stellen over zichzelf, haar relatie en andere dingen in het leven die ze tot voor kort vanzelfsprekend vond. Haar vriendin Jet, bij wie Corrie haar hart uitstort, raadt haar aan om zichzelf vooral niet uit het oog te verliezen tijdens het hele proces.
In de korte documentaire Corrie laat filmmaker Marieke Widlak zien hoe deze crisis Corrie aan het denken zet, nieuwe inzichten geeft en de kans biedt om met een schone lei te beginnen. Ook komen Corrie en Ashley op onverwachte manieren juist dichter bij elkaar.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita
23:07Caroline de Bruijn blikt terug op samenwerking met Bruni Heinke: 'Zo genoten'
20:59Voorproefje: bekijk de eerste beelden van 'verwarrende' dag-dates in Boer Zoekt Vrouw
18:59Allerlaatste opnames van Oogappels zijn afgerond