TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na twee opeenvolgende WK-finales was het beste wel ervan af bij het Nederlands elftal op het EK van 1980 in Italië. De ploeg van Jan Zwartkruis bestond veelal uit oude vedetten en maakte een uitgebluste indruk. De bondscoach had nog meer problemen. Iedereen die ook maar iets te maken had met de KNVB verbleef in of rond het spelershotel. Bestuurders, journalisten en makelaars, het stoorde hem gigantisch.
Sportief verliep het toernooi dramatisch. Na een moeizame overwinning op Griekenland werd er verloren van West-Duitsland. Een punt tegen Tsjechoslowakije bleek daarna niet genoeg om door te gaan.
In deze uitzending van Andere Tijden Sport blikken de makers terug op dit ‘vergeten’ EK waar weinig toeschouwers op afkwamen en waar het spel defensief en saai was.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport zie je op zondag 26 mei vanaf 22:25 uur op NPO1.
Partnerbijdrage
Dit is de startdatum van het vijfde seizoen van Echte Gooische Moeders
08:51De TV van gisteren: Married at First Sight-kijkers worden nu al moedeloos van Bjorn
06:47Vanavond op TV: Geef me de vrijheid, Married at first sight, Ava
01:04Komende week in GTST: Verdachte verzoekjes en de roemloze retour
21:56Johan Derksen verklaart afwezigheid bij Vandaag inside: 'Had even geen zin om hier leuk te zitten te doen'