TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Andre Rieu maakt zich op voor zijn eerste Vrijthofconcert sinds de uitbraak van de coronapandemie. In zijn thuisstad Maastricht verwelkomt hij onder meer het 150-koppige Groot Europees Mannenkoor op het podium. In André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is te zien dat hun fakkeloptocht richting podium op de klanken van Vangelis’ ‘Conquest of paradise’ grote indruk maakt op het publiek.
Hetzelfde geldt voor het optreden van Dorona Alberti, die het welbekende ‘I will survive’ in een nieuw jasje steekt. De zangeres vond het een eer om het podium te delen met André Rieu, zo zegt ze op haar eigen website. "Het vertrouwen van André gaf mij de mogelijkheid om speels en vrij met het optreden om te gaan. Het publiek was in extase. Een geweldige ervaring."
De tweede aflevering van André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is op vrijdag 29 november 2024 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Bargasten VI samen het theater in
13:55Buddy Vedder mist Loretta Schrijver enorm: 'Het was en is een geweldige vrouw'
13:54Zo ziet de finaleweek van Big Brother 2025 eruit
13:33Carlo Boszhard hoopt dat kijkers de stellen uit Married at First Sight een eerlijke kans geven
11:22'Realityserie Yolanthe krijgt een tweede seizoen'