TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor deze natuurdocumentairereeks filmde men vier jaar lang in 21 landen in Azië. De eerste aflevering gaat over het leven in en rond zee.
In woelig water rondom de Komodo Eilanden leven mantaroggen die zich niets aantrekken van de draaikolken. In de mangrovebossen op Java leven modderspringers, vissen die voornamelijk op het land leven en zelfs in bomen klimmen. De mannetjes verdedigen hun territorium tegen concurrenten.
Verder beelden van zwangere schermhaaien die profiteren van het warme water bij een kerncentrale aan de Middellandse Zee, aangespoelde lichtgevende inktvissen bij Japan en een blinde slakkensoort op een koraalrif, die overleeft door giftige blauwe sponzen te eten. Ze zijn zelf immuun en worden op die manier ook giftig voor belagers.
De eerste aflevering van Asia is op donderdag 8 mei 2025 om 21:40 uur te zien op NPO 1.
Kijkers niet blij met veranderingen rond realityprogramma Lang Leve de Liefde
09:36Familie Bogaart uit Waar Doen Ze Het Van? krijgt een reallifesoap op SBS6
09:29Video: De familie Jelies kon bij de NPO ‘niet zichzelf zijn’
09:15Video: Judith en Bart uit Winter Vol Liefde slaan een nieuwe weg in
08:53Gerard Joling twijfelt over nieuw seizoen Only Joling