TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Diana en haar dochter Louise runnen een bed and breakfast op het Zeeuwse Schouwen-Duiveland. Ze combineren dit met een lunchroom die 's ochtends speciaal opengaat om ontbijt te serveren aan hun gasten.
Met de andere deelnemers gaan Diana en Louise op de tandem naar de Plompe Toren. Dit monument was ooit het middelpunt van het dorp Koudekerke, dat eeuwen geleden door storm en zee werd verwoest. Alleen de toren bleef fier overeind staan.
De B&B-eigenaren gaan daarna door naar het Zeeuwse eiland Tholen waar Natasja en Gerard een accommodatie hebben met theetuin. Op een elektrische chopper rijden ze naar de nabijgelegen toeristenveiling. Tot slot laten Mechteld en Carel zien waar hun gasten slapen, een oude veerpont vlakbij het historische centrum van Dordrecht.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie