TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De podcast Het Habbo-mysterie stond vorig jaar hoog in de hitlijsten. Hierin draait het om de verdwijning van Anja van der Zwan uit Scheveningen. Zij was een fervent en geliefd speler van het online spel Habbo Hotel, waar ze ook de Belgische Chantal ontmoette.
Chantal kreeg een steeds grotere rol in haar leven, terwijl Anja’s familie het gevoel had haar juist kwijt te raken. De familie Van der Zwan vertelde over de gebeurtenissen in de podcast en is nu te zien in de eerste aflevering van Bizarre Erfenissen.
Ze vertellen Maarten Steendam hoe ze ontdekten dat Anja was overleden. De schok was nog groter toen bleek dat ze haar huis, dat al jaren in de familie was, had nagelaten aan de man van Chantal. Steendam wil meer weten over dit ongelooflijke verhaal.
Bizarre Erfenissen is op donderdag 27 februari 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden