TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het nieuwe programma belooft veel bloed, zweet, grappen, herkenbare discussies, zelfspot, maar bovenal passie voor klussen en vakmanschap.
Lees ook: Deze ijskoude spelshow is binnenkort ook te zien op Veronica
In Klusklauwen rijden vrienden Ed en Arwin door heel Nederland om te helpen met stoere, uitdagende klussen. Dit doen ze alleen niet bepaald op de 'normale' manier. Iedere keer proberen ze te verrassen door ongevraagd een creatieve en eigenwijze twist toe te voegen aan het project die het volgens hem naar een nog hoger niveau tilt.
Als ze het eens zijn dan, want de twee vrienden liggen mede vanwege hun Rotterdamse karakter en directheid de confrontatie regelmatig met elkaar in de clinch. Tegelijkertijd kunnen ze niet zonder elkaar en hebben ze regelmatig de grootste lol.
Ed en Arwin staan er niet helemaal alleen voor. Om echt alles in goede banen te leiden, is ook projectcoördinator Richard van de partij. Deze werknemer van een projectbouwmarkt is niet alleen handig om al het benodigde materiaal te regleen, maar ook vanwege zijn uitgebreide kennis die hij met plezier inzet om Arwin en Ed waar nodig te helpen. Richard draagt de klussen aan en komt gedurende de projecten geregeld langs om te kijken hoe het met gaat. Daarbij steekt hij zijn ongezouten mening niet onder stoelen of banken.
Benieuwd? Klusklauwen is vanaf 25 augustus iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij Veronica.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'