TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De 22-jarige Ayoub wist al vanaf zijn veertiende dat hij veehouder wilde worden. Inmiddels heeft hij zijn droom verwezenlijkt en maakt hij razend populaire vlogs over het boerenleven. Maxime Hartman van RTL Boulevard ging bij hem langs.
Ayoub is een echte ‘fellah’, wat Marokkaans is voor boer. Maar of hij nog wel tijd heeft voor een vriendinnetje? "Nee, die heb ik niet, moeilijke tijden man, crisis", zegt hij tegen Maxime.
Ook heeft Ayoub nog geen eigen boerenbedrijf, alhoewel hij wel een idee heeft om dit voor elkaar te krijgen. "Peter van der Vorst, als jij voor een miljoen mijn boerderij wil sponsoren, ik ben hier. Ik geef jou een soapserie."
Zo ziet het leven van een Trump-aanhanger eruit
Kijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
Zin in actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Vanavond op TV: Wat wij hebben doorstaan, Postcode Loterij Eén tegen 100, New York Minute
22:04Dit is de winnaar van Make Up Your Mind 2025
13:33Koning staat stil bij 'dag met twee gezichten'
13:22Angela Schijf reageert op vertrek van Victor Reinier bij Flikken Maastricht
13:06Deze mannen zien we in Echte Jongens op Safari