TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Raven van Dorst ontvangt ook deze week weer nieuwe gasten op diens boerderij.
In 2014 besloten Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen te stoppen met hun band Kane en in 2024 stonden de twee mannen weer voor een uitverkocht Ziggo Dome alsof ze nooit weg waren geweest. En dat terwijl er in de tussentijd veel is gebeurd. Dat was te zien in de Videoland-documentaire Kane - A story Recorded, maar Dinand vertelt er ook alles over tijdens een bezoekje aan Boerderij Van Dorst, waar hij samen met ondernemer Olcay Gulsen een aantal klusjes uitvoert op de boerderij van Raven van Dorst.
Ook Olcay heeft de afgelopen tijd niet stilgezeten en voert daarover openhartige gesprekken met de presentator. Ze heeft haar eigen make-upmerk, zit regelmatig bij Vandaag Inside, maar komt ook net uit een publieke relatie met radio-dj Ruud de Wild.
Boerderij Van Dorst is elke woensdag om 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'