TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is acht jaar geleden dat Sophia Koetsier verdween in Oeganda en nog altijd ontbreekt ieder spoor. De destijds 21-jarige geneeskundestudent uit Amsterdam vertrok in 2015 naar het Afrikaanse land om stage te gaan lopen in een ziekenhuis. Maar voordat het zover is gaat ze eerst op safari in het land.
Dat verloopt allemaal vlekkeloos, totdat de zesde dag is aangebroken. Sophie loopt vanaf haar kamer naar de buiten-wc. Ze keert echter nooit meer terug op haar kamer. Veertig uur na haar vermissing worden spullen van Sophia gevonden: haar slipje, één schoen, delen van een spijkerbroek, een handtasje en een zonnebril.
Het is nog altijd een raadsel wat er gebeurd is. Daarom trekken haar moeder en broer in Break free naar Oeganda om antwoorden te krijgen. (HH)
Op deze datum keert Au Pairs terug op de buis
10:30MAX Vakantieman keert terug op deze datum
09:59Dit is de startdatum van het vijfde seizoen van Echte Gooische Moeders
08:51De TV van gisteren: Married at First Sight-kijkers worden nu al moedeloos van Bjorn
06:47Vanavond op TV: Geef me de vrijheid, Married at first sight, Ava