TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tienduizenden Indiërs gingen tussen 1873 en 1916 in Suriname aan de slag als contractarbeiders. Deze Hindoestanen hielden de gebruiken uit hun geboorteland in stand, waardoor hun nageslacht opgroeide in een mix van culturen. Een deel van hen verhuisde later naar Nederland, waardoor de groep nog meer verdeeld raakte.
Presentator Narsingh Balwantsingh, die zelf een Hindoestaanse achtergrond heeft, hoort in Brieven aan de Achterblijvers verhalen over gemis, heimwee en bouwen aan een nieuw bestaan in een vreemd land. Balwantsingh maakte jongerenprogramma's voor de Hindoestaanse omroep OHM, acteerde in enkele series en films, en stond als cabaretier op het podium in Nederland en Suriname. Ook was hij tot begin dit jaar actief als Rotterdams gemeenteraadslid.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Vanavond op TV: Van Moskou tot Maidan, vtwonen weer verliefd op je huis, The Heartbreak Kid
11:25Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'