TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sander Janson bezocht in Camp to go steeds één vakantieland per seizoen, maar in de nieuwe reeks reist hij met zijn camper kriskras door Europa om campings en vakantieregio’s te laten zien. Hij doet onder meer Kroatië, Oostenrijk, Italië en Nederland aan.
Een feestje voor de presentator, die alweer voor het 25e jaar een kampeerprogramma maakt. ‘Mister Camping’, zoals zijn bijnaam luidt, begon in 2001 als presentator van het Campinglife, dat vijftien jaar op de zaterdagavond te zien was. Daarna volgden RTL Kampeert en Camp to Go, dat nu het vijfde seizoen ingaat.
Sander laat op de website van het programma weten daar blij mee te zijn: “Even dreigde er een definitief einde voor kampeertelevisie, maar met Camp to go hebben we de draad weer helemaal opgepakt.”
Camp to Go is vanaf 14 december 2024 iedere zaterdag om 17:00 uur te zien op RTL 4.
Kijkers genieten volop van reallifesoap Only Joling
17:30'Tom Waes dronk veel te veel en had geen gordel om'
16:05Video: Jeroen Pauw en collega's over gemis Loretta Schrijver
15:15Dit is de acteur die Marco Van Basten speelt in BASTA
13:55Video: is er nou wel of geen lachband in Lubach?