TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook in deze aflevering van Casa di Beau maken twee prominenten hun opwachting die op het eerste gezicht weinig raakvlakken hebben. Ditmaal opent Beau van Erven Dorens de deuren van zijn Toscaanse villa voor Jaap Reesema en Angela Schijf.
De zanger en de actrice weten allebei hoe het is om niet blij te zijn met je lichaam en wat dat me je geestelijke gesteldheid doet. Reesema kampte lang met overgewicht, waardoor hij een laag zelfbeeld had dat hij maar moeilijk kon veranderen.
Angela Schijf vertelde onlangs in De Geknipte Gast dat ze een eetstoornis had die haar leven jarenlang beheerste. Op sociale media deelt ze goed advies voor mensen die met een soortgelijke aandoening worstelen: “Wees lief voor jezelf. Je hoeft niet alles te geloven wat je denkt.”
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden