TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sinds de jaren 60 spekt Den Haag de staatskas met de aardgasopbrengsten uit Groningen, maar blijken van dankbaarheid blijven uit. De regering lijkt doof voor de Groningse problematiek, zoals de chronisch hoge werkloosheid en de recente schade door aardbevingen. Toch zijn er in het verleden diverse plannen gelanceerd om de provincie economisch op gang te helpen, ontdekt Winfried Baijens in De Aarde Beeft.
Zo zou Delfzijl de Europoort van het noorden worden en moesten dorpskernen wijken voor de verwachte industrie, die er echter nooit zou komen. Ook verhuisde de PTT naar Groningen, maar tekenend was dat de Haagse ambtenaren weigerden om mee te verhuizen. Terwijl Baijens het troosteloze Delfzijl bekijkt, ziet de Groningse zangeres Jetta Post ook lichtpuntjes.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'