TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het tweede seizoen van De Alleskunner VIPS ging van start met 55 deelnemers, maar de groep bleef niet lang compleet. Zes spelers moesten al het veld ruimen, waardoor vanavond 49 prominenten zich wagen aan een nieuwe reeks pittige spelrondes.
De concurrentie is nog altijd moordend en daar haken de makers handig op in. De spelers zijn inmiddels gewend om alleen aan zichzelf te denken tijdens de competitie: wie als laatste eindigt, vliegt er immers direct uit.
Nu moeten ze voor de verandering groepen vormen en samenwerken om in de race te blijven. Dat blijkt makkelijker gezegd dan gedaan. Gelukkig zijn er ook oude, vertrouwde solospellen: proberen een kroon te bemachtigen door zoveel mogelijk elastieken aan elkaar te knopen en de leeftijd van modellen raden.
Ben je dol op muziek die recht uit het hart komt? Zet dan vanaf 15 maart iedere zaterdag om 20:00 uur SBS6 aan voor Talent Unplugged.
Boer Haiko over liefdesleven na Boer Zoekt Vrouw: 'Heeft erin gehakt'
15:52Marleen de Rooy wordt eerste politieke duider bij NOS Journaal
13:51Will Koopman over start opnames Gooische Vrouwen: 'Wordt nog beter'
13:11Bram Krikke openhartig in nieuwe aflevering Open Casa met Robbert Rodenburg
10:55Een nieuw seizoen van De Rijdende Rechter gaat op deze datum van start