TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Lieke Klaver is uitgeroepen tot mooiste sportvrouw van 2024 volgens FHM. Een hele eer, vindt de topsportster, maar het is niet de prijs waar ze echt warm voor loopt. Ze is liever de ster op de atletiekbaan, waar ze gespecialiseerd is in de sprint en uitmuntend presteert op de 200 en 400 meter.
Op dit moment richt Klaver zich volledig op de EK indoor atletiek, maar tussen haar trainingen door maakt ze tijd voor een openhartig gesprek met Özcan Akyol. In De Geknipte Gast is de olympisch atlete open over haar carrière en deelt ze meer over haar doelen in de komende tijd.
Daarnaast vertelt Lieke over haar privéleven, hoge verwachtingen en mindere momenten op de baan. Wat gaat er schuil achter de indrukwekkende prestaties van de mooiste sportvrouw van 2024?
De Geknipte Gast is elke vrijdagavond te zien om 21:05 uur op NPO2.
Partnerbijdrage
Fans van komedie kunnen hun hart ophalen, want The Neighborhood is terug. Het zesde seizoen maakt op maandag 7 april 2025 om 21:00 uur zijn opwachting op Comedy Central.
Vanavond in Kopen Zonder Kijken: 'Hartslag van 100 bij Richard en Dennis'
11:00'The Headliner keert toch terug met tweede seizoen'
10:59Demi uit Daar Gaan Ze Weer geeft update over relatiestatus
10:35Ladies of Soul krijgen koninklijk bezoek: 'Glennis eruit, Máxima erin'
10:00Ellie Lust van start met Opgelicht in de Liefde: 'Iedereen kan slachtoffer worden'