TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De zeventienjarige Aafie wist meteen dat het foute boel was, toen Bauke Vaatstra, de vader van haar beste vriendin Marianne, in de ochtend van 1 mei 1999 belde. “Hij vertelde dat ze niet thuis was gekomen”, zegt ze in de eerste aflevering van De Moord op Marianne Vaatstra.
Aafie blikt hierin terug op die ochtend, waarop ze met haar toenmalige vriend op zoek gaat en haar vriendin als eerste vindt. De zestienjarige Marianne blijkt verkracht en vermoord. In deze vierdelige documentaireserie komen betrokkenen van destijds, onder wie rechercheurs, aan het woord.
Peter R. de Vries stond de familie Vaatstra jarenlang bij. Afgelopen juni, kort voor zijn overlijden, sprak hij met de makers van deze serie over de zoektocht naar de dader en het omvangrijke DNA-onderzoek.
Vanavond op TV: De Wit en de Brit, The jump, Knocked Up
19:04Maandtrailer onthult dood populair GTST-personage: 'Zooitje van gemaakt'
11:25Ted van B&B Vol Liefde duikt op in nieuw seizoen Daar Gaan Ze Weer
10:25Vandaag Inside-kijkers steken loftrompet af over Dyantha Brooks: 'Vaker op de plaats van Hélène'
09:11De TV van gisteren: bijna 2,7 miljoen De Slimste Mens-kijkers zwaaien Philip en Maarten uit
Vroeger was Graham Hess uit Signs dominee. Toen zijn vrouw stierf, stierf ook zijn geloof.