TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vanaf vanavond bespreekt Hélène Hendriks iedere week weer het laatste nieuws met uiteenlopende gasten in De Oranjezondag. De altijd uitgesproken Rutger Castricum fungeert opnieuw als haar trouwe sidekick. De doorstart van de talkshow komt niet geheel als een verrassing.
Voorloper De Oranjezomer scoorde soms wel meer dan een miljoen kijkers. Daarnaast won Hélène in 2023 de Televizier-Ring Presentator. In deze categorie behaalde ze meer stemmen dan André van Duin en Raven van Dorst.
De gastvrouw blijft echter bescheiden onder alle lof. Volgens Hélène is het succes van de show namelijk grotendeels te danken aan haar tafelheren. “We hebben natuurlijk Valentijn Driessen, Jack van Gelder en Rutger”, zo verklaarde de publieksfavoriet bij RTL Boulevard.
De Oranjezondag is vanaf 19 januari 2025 elke zondagavond te zien vanaf 21:35 uur op SBS6.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden