TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bomen waarvan de bladeren in de tuin vallen of die het uitzicht belemmeren, geluidsoverlast of onduidelijkheid over de erfgrens. Het zijn de meest voorkomende ontwerpen bij De Rijdende Rechter.
In deze aflevering komt het allemaal tegelijk. In Lelystad wonen meneer Pilage en het echtpaar Koeling al 36 jaar naast elkaar. Pilage ergert zich al lang aan de eikenboom van het stel, want in mei valt bloesem op zijn terras en in het najaar eikels en bladeren. De familie Koeling is zich van geen kwaad bewust, want ze snoeien de boom elk jaar.
Zelf hebben ze wel wat over hun buurman te klagen. Hij speelt muziek af in zijn tuin als zij rustig buiten willen zitten. Ook de erfgrens zit het paar dwars. Deze zaken moeten nu maar eens worden opgelost, vinden ze.
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'