TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de derde aflevering van De Slechtste Chauffeur van Nederland speelt de noodstop een hoofdrol.
Dat houdt in dat de weinig talentvolle bestuurders de remmen van hun auto met maximale druk moeten bedienen. Daarbij dienen zij het rempedaal zo hard mogelijk in te drukken zonder de wielen te blokkeren. Dit helpt de kans op slippen of verlies van controle te verkleinen. Of dat niet ingewikkeld genoeg klinkt, doen de deelnemers de noodstop in het donker. Dat belooft spannende momenten.
In deze aflevering ook een rol voor Iris Meerts, de burgemeester van Wijk bij Duurstede. Zij moedigt de chauffeurs aan terwijl die door de nauwe straatjes in haar fraaie vestingstad rijden. Ook daarbij een extra hindernis: achter de auto hangt een wagen vol breekbare spullen.
De Slechtste Chauffeur van Nederland is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 5. Deze aflevering staat gepland voor 23 april 2025.
Eindelijk: de rechtszaak tegen Marco Borsato gaat bijna beginnen
15:07Hilarisch: Bloeit er iets op tussen El Che en Roma in De Bondgenoten?
14:53Soundos nieuw jurylid Holland's Got Talent
13:17Maarten uit Winter Vol Liefde overleden: 'Mijn leven was super'
13:00Noteren maar: Het tweede seizoen van Eén Grote Familie verschijnt op deze datum