TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Winnen zat er niet in voor journalist Frank Heinen. Wél behaalde de uitdager van vandaag in december 2021 de hoogste dagscore ooit in de geschiedenis van het programma. Nog 663 seconden stonden er op de klok toen de finale aanbrak.
De score van Heinen is - op het moment van schrijven - nog steeds niet verbroken. Overigens is Herman van der Zandt, de nieuwe presentator van De Slimste Mens, tweede in het rijtje met beste dagscores. In juli 2024 wist hij 593 seconden over te houden.
Frank Heinen verloor uiteindelijk in de finale wel van Jacob Derwig. Een vraag over het burlen van herten deed hem de das om. “Natuurlijk heb ik mezelf na de finale volledig gestort op het onderwerp herten”, vertelde hij later aan Sportnieuws.nl. “Ik weet inmiddels alles van die beesten.”
Deze aflevering van De Slimste Mens is op vrijdag 24 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden