TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor presentator Tijl Beckand en de kandidaten is het filmen van De Verraders niet alleen een groot avontuur, maar ook een luxe-uitstapje.
De deelnemers van het vierde seizoen verblijven deze keer niet in Kasteel Erenstein in Kerkrade, maar in het elfde-eeuwse Château de Béguin in het midden van Frankrijk. Naast de welbekende ontbijtzaal, tientallen slaapkamers en de prachtige tuin, heeft het kasteel onder andere een spa, zwembad en een recreatieruimte.
Liefhebbers van het programma kunnen op deze authentieke locatie zelfs hun eigen editie beginnen. Het kasteel is namelijk te huur voor vakanties, bruiloften en feesten. Helaas zonder wapenkamer en ronde tafel: deze gaan na afloop van het programma gewoon weer mee terug naar Nederland voor het volgende seizoen.
De Verraders is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Patrick Martens giert het uit door Eline de Ruig: 'Ik ben niet dom!'
10:00Dennis van der Geest is terug met Het Blok: 'Koppels gaan prachtig avontuur tegemoet'
09:50De TV van gisteren: kijkers zien Rico Verhoeven door het stof gaan voor 'pestgedrag' in De Klassenavond
08:55Boer Zoekt Vrouw-kijkers staan versteld van keuze Deedry: 'Stuurt de verkeerde weg'
08:14Gert Verhulst geeft update over talkshow bij SBS6