TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Paula Petiet en Nathalie van den Berg zijn goede vriendinnen en sportvissers. Ze keren terug met een nieuw seizoen van het programma De Visvrouwen waarin ze samen met vrouwelijke sportvissers door Nederland reizen. Petiet en Van den Berg vissen onder meer in een Brabantse bosvijver om daar karpers aan de haak te slaan. In Spakenburg slaan ze hun hengel uit in de hoop een roofvis te vangen.
Volgens Sportvisserij Nederland zijn er steeds meer vrouwen die vissen. De vereniging liet er onderzoek naar doen en in 2020 zouden 470.000 vrouwen van vijftien jaar en ouder een of meerdere keren hebben gevist. Zo’n 34.000 hadden zich aangesloten bij een hengelsportclub. Met De Visvrouwen wil de vereniging laten zien dat sportvissen een gezellige buitenhobby kan zijn.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'
09:03Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie