TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vernond Rombley zit naar eigen zeggen al jaren onschuldig vast na een roofmoord op Curaçao en krijgt hulp van advocatenechtpaar Knoops en een team van experts. Die komen in de slotaflevering van de documentaireserie De Zaak-Rombley met de resultaten van hun eigen onderzoek en stellen alles in het werk om hem vrij te krijgen.
De veroordeelde Antilliaan en zijn familie hebben intussen de hoop verloren op een goede afloop. Oud-korpschef van Bonaire Jan Rooijakker zette in 2017 de zaak in beweging toen hij het dossier van de misdaad ging lezen. “Als de politie een grondiger onderzoek had gedaan, was de uitkomst anders geweest”, zegt Rooijakker daarover. “Elke politieman of rechercheur wil een zaak oplossen, maar het wordt gevaarlijk als je niet objectief blijft.”
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'