TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Janny van der Heijden, André van Duin en hondje Nhaan gaan weer de Nederlandse wateren op in een nieuw seizoen van Denkend aan Holland.
Lees ook: Janny van der Heijden krijgt haar eigen Denkend aan Holland-spin-off
Deze zomereditie begint in de oudste botanische tuin van Nederland, de Hortus botanicus in Leiden. Per sloep verkennen ze vervolgens het centrum van de Sleutelstad. Onderweg ontmoeten ze verschillende mensen met een bijzonder verhaal, onder wie Abdullah met zijn viskar en biologen Auke-Florian en Liselotte. De twee laatstgenoemden proberen de Leidse grachten vrij van plastic te houden.
Daarna verruilt het duo de sloep voor de Pollux, de boot waarin ze de afgelopen seizoenen te zien waren. Ze varen over de Kagerplassen en eindigen in Katwijk aan Zee. Dit seizoen doen ze verder nog Zeeland, Amsterdam en Groningen aan.
Denkend aan Holland is vanaf donderdag 4 augustus wekelijks om 21:30 uur te zien op NPO1.
Oussama Ahammoud van Mocro Maffia veroordeeld tot taakstraf en voorwaardelijke celstraf
13:24René van Kooten brengt eerbetoon aan Rob de Nijs tijdens Musical Awards Gala
11:12BNNVARA volgt zorgstudenten in nieuwe serie Zorgen
09:35Reünie De Golden Bachelor stelt kijkers teleur
08:50Video: Vandaag Inside-heren herdenken Leo Beenhakker (82)