TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Theo Maassen was zeven jaar oud en woonde in Duitsland, toen Nederland in 1974 het WK verloor. De hele klas was wereldkampioen, behalve Theo. Duitsers bleken niet alleen geweldig in voetballen, volgens Theo, ze maken grotere auto's, brachten grote filosofen voort als Kant en Nietzsche en vieren groots hun feesten.
Vijftig jaar later en aan de vooravond van het EK gaat de cabaretier terug naar het land van zijn jeugd. In Der Theo probeert hij Duitsland te doorgronden. Zou Nederland iets van het buurland kunnen opsteken? Met maar één doel: het EK winnen.
In deze start onderzoekt hij de humor, die heeft de Duitser maar weinig, ze zijn altijd zo serieus. Theo bezoekt het grootste comedyfestival van Duitsland om te achterhalen of typische Duitse humor bestaat.
Der Theo is vanaf 18 mei iedere zaterdag rond 22:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Ojee! Gaat B&B Vol Liefde nog wel door dit seizoen?
10:29Wolter Kroes bij Shownieuws: 'André Hazes sr. verdient deze familie-ruzie niet'
10:25Dit programma vervangt Hunted VIPS na de finale op NPO1
10:00Ruben Nicolai vindt Lego Masters nu leuker dan ooit: 'Zijn op bijzondere plekken'
09:07Albert Verlinde: 'Weet je nog toen vriendin Victor Reinier uit raam viel?'