TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor een paar euro koop je al een diepvriespizza en heb je weer een maaltijd. Dat is goedkoop, maar gezond is het allerminst. Dit is de Kwestie gaat vanavond over de vraag in hoeverre het de schuld is van arme mensen dat ze vaak ongezonder leven.
Het is een treurig feit dat mensen die veel minder te besteden hebben gemiddeld acht jaar eerder doodgaan dan zij die geen geldzorgen hebben. Anita verkeert financieel in zwaar weer en at jaren voornamelijk bitterballen en kroketten uit de airfryer. Maar ze vertelt presentator Hans van der Steeg dat ze het anders wil gaan doen. Slaagt Anita daarin?
En is het wel zo eenvoudig als het klinkt? Of hebben arme mensen vaak veel minder mogelijkheden om een gezonde, uitgebalanceerde maaltijd op tafel te zetten?
Dit Is de Kwestie is op dinsdag 4 februari 2025 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden