TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tijs van den Brink is terug met zijn talkshow Dit is Tijs. Lastige onderwerpen schuwt hij niet, zo bleek eerder al. Zo praatte hij met Joodse Nederlanders over het toenemende antisemitisme en leidde hij een debat over radicalisering in de politiek.
De onderwerpen komen voort uit de actualiteit, maar voor prinses Beatrix maakt hij graag een uitzondering. “Zij is toch een beetje ‘mijn’ koningin, en ze is gelovig. Ik ben benieuwd hoe ze terugkijkt op de tijd waarin ze heeft geregeerd en op de secularisatie die toen heeft plaatsgevonden", aldus Tijs.
"Niet dat er een verband is tussen die twee, maar ik ben benieuwd naar haar visie daarop. Als zij wil langskomen, vegen we daar graag de uitzending voor leeg”, vertelde Van den Brink vorig jaar bij de start van het programma.
Dit is Tijs is vanaf 25 januari 2025 weer iedere zaterdag om 22:20 uur te zien bij EO op NPO 2.
Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'