TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met Birgit Schuurman aan zijn zijde kan de winst teamcaptain Jaap Reesema eigenlijk al niet meer ontgaan in dit seizoensslot van DNA Singers. De 46-jarige zangeres en actrice is weet hoe het is om bekende familie te hebben.
Schuurman viel zelf voor het eerst op in 2000 door haar rol in de videoclip van ‘Onderweg’, de enige grote hit van de band Abel. Haar oudere zus Katja was toen al jaren een begrip in Nederland, als actrice in onder andere Goede Tijden, Slechte Tijden en als lid van meidengroep Linda, Roos en Jessica. Birgit had meer muzikale ambities: ze bracht twee albums uit, terwijl Katja vooral voor de lol zong en solo slechts een handjevol singles uitbracht.
Teamcaptain Jeroen van Koningsbrugge kan in deze aflevering, die op zaterdag 7 oktober 2023 te zien is op RTL4, rekenen op de adviezen van tv-kok London Loy.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'