TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sinds de VPRO gestopt is met Brommer op Zee missen de Nederlandse literatuurliefhebbers hun vaste boekenprogramma op de zondagavond. Gelukkig springt Özcan Akyol met een nieuw seizoen van Eus' Boekenclub in dat gat. In zijn wekelijkse boekenmagazine met gasten uit de literaire wereld richt hij zich op boeken en op lezers.
In cultuurpodium Burgerweeshuis in zijn woonplaats Deventer ontvangt Akyol schrijvers, dichters en verzamelaars. Tijdens de afgelopen Boekenweek gaf hij al een voorproefje van het programma in de nieuwe opzet, live en met publiek.
Ook biedt Akyol vanaf dit seizoen een podium aan nieuwe, nog onbekende schrijvers die willen voordragen uit eigen werk. Naar schatting zijn er op ieder moment zo’n honderdduizend Nederlanders bezig aan hun debuutroman.
De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'
08:47De TV van gisteren: Dorian Bindels en Eva Simons knallen van het scherm met duet in The Passion
08:00The Real Housewives van het Zuiden is nu te zien bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, De bondgenoten, Walking Tall