TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dertien wordt als ongeluksgetal gezien. Het moet echter raar lopen wil het nieuwe, dertiende seizoen van het populaire Even tot Hier geen succes worden. Niels van der Laan en Jeroen Woe nemen de afgelopen week weer met een knipoog onder de loep, met actuele liedjes en rake observaties.
Voordat een nieuwe reeks van start gaat zijn de heren al een aantal weken aan het ‘proefdraaien’. “We hebben zo’n maand nodig om weer in de flow te komen”, legt Van der Laan uit. “Samen met een klein team gaan we al een beetje ‘voelen’ wat het nieuws is."
"Het is net als met voetballers. Die kunnen ook niet ongetraind een wedstrijd in, zij moeten eventjes warmlopen. We zijn dan voorzichtig aan het proefschrijven. Er is gelukkig nog steeds genoeg aan de hand in de wereld.”
Even tot Hier is vanaf 5 april 2025 iedere zaterdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
RTL Boulevard blijft binnenkort ook tijdens de reclame live
13:10SBS6 deelt allereerste beelden van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren
13:04Op deze datum keert Au Pairs terug op de buis
10:30MAX Vakantieman keert terug op deze datum
09:59Dit is de startdatum van het vijfde seizoen van Echte Gooische Moeders