TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Freek Vonk is al op de bijzonderste plekken op aarde geweest. In zijn nieuwe tv-show Freeks Saturday Night Safari vertelt de bioloog alles over de dieren en planten die hier leven. Ook ontvangt hij wekelijks twee BN’er-teams die hun natuurkennis testen.
Vaste teamcaptains zijn comedian, presentatrice en schrijfster Lisa Loeb en acteur André Dongelmans. Dit keer krijgen zij gezelschap van GroenLinksvoorman Jesse Klaver en radio-dj Sander Lantinga. Kijkers kunnen thuis meespelen via de Zapp-app.
Vonk: “Ik kan niet wachten om Nederland elke zaterdagavond vanuit de studio mee te nemen naar de spectaculairste plekken op aarde, en mijn grootste passie met iedereen te delen: dieren!”. Deze eerste aflevering gaat over de prairie in Noord-Amerika.
KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'
09:26Video: Johan Derksen over Hans Kraay jr. bij MUYM: ‘Erger me dood aan zijn toespraakje’