TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ruim vier miljoen mensen in Nederland hebben een hersenaandoening. Van dementie, de ziekte van Parkinson, een beroerte, depressie en migraine tot hersenletsel na een ongeluk. De gevolgen zijn groot, want je hersenen bepalen wie je bent en wat je kunt. Sybrand Niessen en Martine van Os praten in Geef om je Hersenen met mensen die een hersenaandoening hebben en met hun naasten.
Viggo Waas, cabaretier en ambassadeur van de Hersenstichting, heeft zelf meegemaakt hoe groot de gevolgen zijn na zijn herseninfarct. Hij bezoekt jongeren in een revalidatiecentrum die nog iedere dag keihard knokken voor hun herstel. Erik Scherder vertelt over het belang van hoop en perspectief voor deze jongeren. Edsilia Rombley, Jan Dulles en Ammar zorgen voor een muzikale noot.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Vanavond op TV: Van Moskou tot Maidan, vtwonen weer verliefd op je huis, The Heartbreak Kid
11:25Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'