TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het decor van Henry van Loon: Sleutelmoment is een garage, met allerhande gereedschap op de achterwand, een radio en een onderdeel van een machine. Hierin doet de cabaretier zijn levensverhaal uit de doeken, uiteraard doorwrocht met absurde gedachtespinsels en hilarische anekdotes.
Eigenlijk is hij een Chinees jongetje, zo leidt Van Loon de voorstelling in. Vroeger werd hij gepest, want als Chinees kind was hij wel erg lang. Zijn oma stuurde hem voor een betere toekomst naar Nederland. Na een mislukte carrière in een snackbar, kreeg hij een baan in deze garage aangeboden.
Biedt deze theatershow een mooie afrondende levensles of moraal aan het eind? Nee, maar de scènes die Van Loon in zijn vierde theatershow neerzet zijn wel bijzonder grappig. (HH)
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'