TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze laatste aflevering van Het Hoge Noorden leert presentatrice Dionne Stax dat de opvoeding in Scandinavië op een aantal punten afwijkt van die in Nederland. In Zweden bezoekt ze een zogenaamde bosschool, waar het welzijn van de leerlingen zwaarder telt dan het halen van goede rapportcijfers.
Dionne was zelf zwanger tijdens de opnames van dit seizoen van Het Hoge Noorden. Tijdens haar ontmoetingen voor dit programma deed ze inspiratie op voor de opvoeding van haar dochter Lexie. “
In Nederland zijn er allemaal regels en moet alles veilig, maar daar is een ietwat andere instelling”, vertelde Dionne aan het ANP. “Als een kindje valt, en een blauwe plek krijgt, is het vallen en opstaan. Dat sprak me erg aan. Een kind moet kind kunnen zijn.”
Het Hoge Noorden is iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering verschijnt op dinsdag 18 februari 2025.
Hier komt het bankje van Maarten van Rossem te staan
15:11Victor Reinier wil nog niet reageren op breuk met Flikken Maastricht
14:20Video: Johan Derksen dreigt opnieuw weg te lopen uit VI
13:19Victor Reinier weg bij Flikken Maastricht
11:20Preview: Met dit lied hoopt Treasure de jury en het publiek voor zich te winnen in The Tribute