TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zeven bekende Nederlanders kregen in het najaar van 2016 een camera in hun handen geduwd. Na een spoedlesje fotobewerking gingen ze de straat op voor hun eerste fotoshoot. Het Perfecte Plaatje was begonnen. Inmiddels is de fotografiewedstrijd aanbeland bij alweer de honderdste aflevering. Die laat Tijl Beckand natuurlijk niet ongemerkt voorbijgaan.
Tijl geeft de overgebleven kandidaten in deze jubileumuitzending twee feestelijke opdrachten. Hiervoor heeft hij de hulp van de kijkers ingeschakeld. Zij konden laten weten wat zij graag zouden willen zien. Dat bleek een 'cake-smashfoto', beter bekend als een foto waarop jonge kinderen kliederen met taart.
Voor de tweede opdracht is een aantal trouwe kijkers opgetrommeld om model te staan.
Het Perfecte Plaatje is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Zet de bitterballen maar klaar en schenk jezelf een goudgele rakker in, want vanavond vanaf 20:30 uur is Het Holland Huis te zien op SBS6.
Herman van Veen over docuserie Herman van Veen 80!: 'Ik ben net zo nieuwsgierig als u'
09:32Sjoerd van Ramshorst gaat viral met dansje in Met het Mes op Tafel
08:57Ronnie Flex lacht geruchten rondom The Voice of Holland weg: 'Helemaal geen contact over'
08:28De TV van gisteren: Ouderwetse burenruzie om een schutting in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Malavita