TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vrijgezelle, 58-jarige Anneke besluit met haar hondje Dana Nederland te verruilen voor haar droomland Egypte. Ze wil in Hurghada aan de slag als haarstyliste, maar komt er al snel achter dat het makkelijker gezegd dan gedaan is.
Anneke is vastbesloten om in Egypte te blijven, dus zal ze andere manieren moeten bedenken om aan geld te komen. Lukt het haar om daar een bestaan op te bouwen? "De mensen die waren echt en puur en daar zouden wij echt een voorbeeld aan kunnen nemen. Maar ik voel me heel erg eenzaam en zit niet op m'n plek. Misschien betekent dat einde Egypte," aldus Anneke in de eerste nieuwe beelden.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'
09:18Derk Bolt wast handen in onschuld na Spoorloos-debacle: 'Zaak van KRO-NCRV'