TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Paul Simon is inmiddels in de tachtig, maar hij maakt nog altijd muziek, zo is te zien in het tweeluik The music of Paul Simon - In restless dreams. Daarin blikt hij terug op zijn lange, gevarieerde carrière.
Die begon al in zijn tienerjaren, toen hij met schoolvriend Art Garfunkel muziek begon te maken. Het duurde even voordat die echt aansloeg, maar in de tweede helft van de jaren 60 leverden Simon & Garfunkel de ene na de andere klassieker af. Van 'Bridge over troubled water' tot 'Cecilia' en van 'Mrs. Robinson' tot 'The sound of silence'.
Aan de meerstemmige folkrock van het duo kwam in 1970 een einde toen het steeds vaker ruziënde duo besloot uit elkaar te gaan. Simon begon een solocarrière, met het album Graceland als artistiek hoogtepunt.
The Music of Paul Simon - In Restless Dreams zie je op dinsdag 14 januari vanaf 22:20 uur op NPO 2.
Edson da Graça vindt eerste Expeditie-dagen waanzinnig
14:11Figuranten gezocht voor serie Tonnano
13:29Dit is waarom De Slimste Mens naar een ander tijdstip verhuist
12:42Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit