TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Humberto Tan verhuist met zijn gelijknamige talkshow van het weekend naar de werkweek. Dat heeft overigens niks te maken met het vertrek van Eva Jinek naar AVROTROS, in tegenstelling tot wat werd gesuggereerd.
Tegenover RTL Boulevard legt de presentator uit hoe de vork in de steel zit. “Het oorspronkelijke plan was al dat Eva, Beau en ik elkaar doordeweeks zouden afwisselen. Renze zou het weekend gaan doen. Ik ga nu tien weken maken; tien maanden, zoals destijds bij RTL Late Night, gaat niet meer gebeuren.”
Wel geeft de presentator toe dat hij verrast was door het vertrek van Jinek. “Ik had geen idee. Ik werd gebeld door Peter van der Vorst, een uur voordat het bericht naar buitenkwam.” Tan zat naar eigen zeggen vol vragen. “Waarom? En wat nu?”
Humberto is sinds maandag 29 januari weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Welke show heeft tussen 1 november 2024 en 31 januari 2025 de meeste indruk op jou gemaakt? Het is tijd om dat nu te laten weten!
Vanavond op TV: Van Moskou tot Maidan, vtwonen weer verliefd op je huis, The Heartbreak Kid
11:25Johan Derksen laat zich uit over deelname The Golden Bachelor
10:40De TV van gisteren: The Headliner ook met Marieke Elsinga niet naar de top
10:15Hugo, Froukje en Tom verklappen details nieuwe seizoen Eigen huis en tuin lekker leven
09:41Katja Schuurman onthult: 'Dit vond ik jammer aan GTST comeback'