TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De spanning stijgt in de vierde aflevering van Hunted VIPS, waarin duo’s bekende Nederlanders uit handen proberen te blijven van een professioneel opsporingsteam. Vorige week werd Mart Hoogkamer letterlijk ziek toen de hunters hem op de hielen zaten.
Sander Schaepman, leider van het team, is een bekend veiligheidsexpert en voormalig politiecommissaris. Hij vertelde onlangs overigens wel in weekblad Panorama dat de kandidaten een serieuze kans krijgen te ontsnappen.
"De intentie is om de zaak te benaderen alsof het verdachten zijn met de hoogste staat van opsporing, maar dat kan je in deze vorm niet écht doen, want dan hebben ze geen schijn van kans", vertelde Schaepman. Tijdens de wildernis-editie van vorig jaar wist overigens geen enkele BN’er de dans te ontspringen.
Hunted VIPS is elke maandagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Angela de Jong brandt de terugkeer van The Voice of Holland nu al helemaal af
13:20Bekijk hier de eerste beelden van de nieuwe Nederlandse dramaserie De Vuurwerkramp
12:53Gordon bij Shownieuws: 'Ik heb alle mannen in Dubai gehad'
12:49Documentaire over Bassie & Adriaan binnenkort te zien op deze streamingdienst
12:06Miljoenenjacht-thuiswinnares tóch thuis en in pyjama: bekijk de beelden