TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Giel (38) en Nelleke (38) uit Zwolle wagen de sprong naar Italië met hun vier kinderen en twee huisdieren. Ze willen daar een agiturismo beginnen in Toscane. Dat is een boerenbedrijf dat ook geschikt is voor toeristen om te overnachten.
“We fantaseerden vaak over hoe we samen iets zouden opzetten in het buitenland, misschien moeten we het proberen”, vertelden ze aan de site Indebuurt. “We werkten allebei in de zorg en hebben horeca-ervaring. Daarmee weten we dat we goed voor mensen kunnen zorgen.”
De aanloop verloopt stroef, want het huis dat ze op het oog hadden, krijgen ze niet. Het duurt een jaar voordat ze een andere stek vinden die geschikt is voor hun plannen. Omdat het geld opraakt, willen ze snel openen. De Italiaanse bank heeft iets minder haast.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op dinsdag 26 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Kijkers genieten volop van reallifesoap Only Joling
17:30'Tom Waes dronk veel te veel en had geen gordel om'
16:05Video: Jeroen Pauw en collega's over gemis Loretta Schrijver
15:15Dit is de acteur die Marco Van Basten speelt in BASTA
13:55Video: is er nou wel of geen lachband in Lubach?