TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Al vanaf het eerste seizoen in 2021 helpt Quirine Molhuysen in Je Huis op Orde mensen met het opruimen van hun huis. Zeven jaar eerder startte ze als professioneel opruimcoach voor particulieren en bedrijven.
In LINDA vertelde ze dat het proces met haar ‘gewone’ klanten hetzelfde verloopt als op tv. “We gaan eerst zitten en bespreken hoe het is gekomen, hoe lang het al zo is en waar de aandachtspunten liggen.” En dan ‘sorteren, categoriseren en afscheid nemen’ alvorens Molhuysen aan de slag gaat met praktische en stijlvolle opbergoplossingen.
In dit seizoensslot doet ze dat voor de 79-jarige Mary, die tal van hobby’s heeft. Ze kan maar moeilijk afstand doen van onder andere haar schilderspullen, omdat alles voor haar emotionele waarde heeft. Benieuwd? Kijk dan op woensdag 24 april vanaf 20:30 uur naar SBS6.
Zien: René van der Gijp ontregelt VI met pikante anekdote
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, The tribute: Battle of the bands, The Lego Batman Movie
22:19Peter Gillis vervolgd voor meerdere mishandelingen, maar nieuw seizoen realityserie gaat door
21:43Jan Slagter over stoppen Spoorloos: 'Het kan gewoon niet meer' (video)
19:16Interview Victor Reinier over exit bij Flikken Maastricht: 'Heel verdrietig'