TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze laatste aflevering maakt Emma Wortelboer kennis met de achttienjarige Noah. Ze ontmoeten elkaar in een bakkerij, waar ze wat te eten bestellen. Bij Noah gaat dit anders dan anders, want ze gebruikt bij het praten geen stembanden.
Ze vertelt dat bij haar geboorte een tumor in haar nek werd gevonden en vervolgens raakten tijdens een operatie haar stembanden beschadigd. "Toen ik vier jaar was heb ik mijzelf leren praten", zegt ze tegen Emma. En er volgden talloze logopediesessies. Ondanks de zware operatie kan ze gewoon alles eten: ze kopen samen zoete lekkernijen.
Verder spreekt Emma af met de 25-jarige Otte, die kampt met de progressieve spierziekte duchenne. De tweelingzus van Otte is er ook en ze gaan samen op zoek naar nieuwe schoenen.
Deze aflevering van Je Zal het Maar Hebben is op dinsdag 15 april 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 3.
Zien: Iris Rulkens imiteert Olof en Femke uit Married at First Sight
12:34De stem van Samson is overleden
11:41Dit programma vervangt The Summit op RTL 4
11:16Johan Derksen verbaast: ‘Dick Schoof heeft echt een lekkere vriendin’
10:33Married at First Sight: Dennis wil de liefde bedrijven boven op een berg