TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De laatste etappe van Joanna Lumley's Specerijenroute begint op een dhow - een traditioneel Arabisch zeilschip - vlak voor de kust van Zanzibar, het bekendste specerijeneiland. Vooral beroemd om zijn kruidnagels en ideaal gelegen tussen Afrika, Azië en Europa. Daarom werd het hét handelscentrum voor specerijen.
De kapitein van dienst vaart op de sterren, zoals de Arabieren dat ook al deden in de eerste eeuw. Zo werd Zanzibar opengelegd voor de wereld. In de loop van de eeuwen werd Stone Town, de hoofdstad, een van de rijkste Oost-Afrikaanse steden. Helaas is de rijkdom niet gebleven. Veel mensen komen maar moeilijk rond.
Joanna dompelt zich onder in het eilandleven. De actrice sluit haar reis af in Jordanië, oog in oog met de verborgen stad Petra.
Joanna Lumley's Specerijenroute is op zondag 9 juni om 18:30 uur te zien op NPO 2.
Are you being served-acteur Mike Berry op 82-jarige leeftijd overleden
09:37De TV van gisteren: Flikken Maastricht blijft Only Joling ruim voor
06:47Vanavond op TV: Rivière-Perdue, Aspe, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
21:18Only Joling: Gerard Joling zingt feestnummers tijdens bijzondere begrafenis
20:04Robert ten Brink denkt nog niet aan stoppen: 'Mijn werk is verschrikkelijk leuk om te doen'